ŚLĄSKIE z lotu ptaka – Zaproszenie do Katowic

3 Komentarze

Zapraszamy, Was drodzy czytelnicy, do pierwszego odcinka z cyklu „Śląskie z lotu ptaka”. Nasz cykl otwierają Katowice. Zatem zapraszamy…

Czy warto inwestować w Katowicach? To pytanie zadali sobie autorzy pierwszego filmu promującego ponad 2-milionową stolicę regionu. Na przestrzeni lat wizerunek Katowic bardzo się zmienił – dziś jest to miasto prawdziwie europejskie, w którym nowoczesność twórczo nawiązuje do tradycji. A jakie są inne atuty inwestycyjne miasta?
Zapraszamy na pierwszy seans.

Nowe inwestycje w postaci kompleksów biurowych znajdujących się w samym centrum Aglomeracji Śląskiej stanowią o atrakcyjności Katowic dla biznesu. Miasto ma dogodne połączenie drogowe z Międzynarodowym Portem Lotniczym „Katowice-Pyrzowice”. Warto również zaznaczyć, że Katowice posiadają mniejsze lotnisko usytuowane niedaleko centrum, przystosowane aktualnie do obsługi małego ruchu lotniczego, głównie biznesowego.

Zobaczmy Katowice z lotu ptaka w ciągu dnia…

… i nocą, kiedy zachwycają nas bogatą iluminacją.

W wolnej chwili warto wybrać się na odrestaurowany deptak „Mariacka” aby zrelaksować się podczas spaceru lub usiąść w jednej z wielu kawiarenek.

Katowice to również aktywny wypoczynek lub kino pod chmurką.

Wszystkich zainteresowanych rozwojem własnego biznesu w Katowicach zapraszamy do kontaktu z Działem Nieruchomości.

Reklama