ŚLĄSKIE z lotu ptaka – Poznaj inną stronę Bytomia

2 Komentarze

W drugim odcinku z cyklu „Śląskie z lotu ptaka” zapraszamy do 892-letniego Bytomia, miasta pełnego historii, energii, kultury i pięknych zrewitalizowanych kamienic i zabytków.

Bytom to miasto, które łączy tradycję z nowoczesnością. Pamiętając o swojej bogatej historii nie zapomina o inwestycjach w nowe technologie.

„Inwestycje w sercu miasta” – czy to możliwe? Tak! To tutaj między innymi: nastąpił najszybszy rozwój aglomeracji w Polsce, tu istnieje kilkumilionowy rynek zbytu oraz dobra komunikacja, niskie koszty pracy i przyjazne otoczenie biznesu. A jakie są jeszcze inne zalety Bytomia opowie Wam film:

do uroków tego miasta nie trzeba przekonywać – sprawdźcie sami.

Nocą niektóre dzielnice kryją w sobie magię…

Bytom Bobrek, bo o nim była mowa, jest też dzielnicą, w której powstaje Fabryka PETRALANA produkująca wełnę mineralną skalną. To zapewni pracę dla wielu mieszkańców miasta, jak i Aglomeracji Śląskiej. Bytom inwestuje w rozwój i tym samym walczy z bezrobociem. Urząd Miasta również wspomaga przedsiębiorców.

http://www.bytom.pl/oni-zainwestowali-w-bytomiu

Bytom to nie tylko miejsce na Śląsku gotowe przyjąć inwestorów ale to także miasto, które okrzyknięto najmilszym i
najszczęśliwszym. Miasto w którym co roku spotykają się Superbohaterowie i nie tylko 🙂

Wszystkich zainteresowanych rozwojem własnego biznesu, wynajmem powierzchni biurowych lub zakupem terenów inwestycyjnych w Bytomiu zapraszamy do kontaktu z Działem Nieruchomości.

 

Reklama

2 thoughts on “ŚLĄSKIE z lotu ptaka – Poznaj inną stronę Bytomia

  1. Pingback: Bytom – miasto z duszą i energią |

  2. Pingback: Twój HOSTEL jest cool :) |