Centrum_Biurowe_Chorzowska_108_Katowice_OPAL

CHORZOWSKA 108 – Biura na terenie Nowego Baildonu

1 komentarz

Dziś naszym reporterskim okiem przyjrzymy się Centrum Biurowemu CHORZOWSKA 108. Podobnie jak nasze wcześniejsze realizacje komercyjne tj. BRACKA PARK, RAWA OFFICE czy Centrum Biznesowe OPAL OFFICES przy Baildona 66,znajduje się na terenie Nowego Baildonu.

Centrum Biurowe CHORZOWSKA 108 stanowią trzy połączone łącznikami biurowce. Znajdują się one vis a vis największego w Południowej Polsce Centrum Handlowego – Silesia City Center. Niekwestionowanymi atutami lokalizacyjnymi są między innymi: bezpośredni zjazd z Drogowej Trasy Średnicowej – głównej obwodnicy Śląska, dodatkowo w odległości 3 km znajduje się największy w tym rejonie węzeł autostrady A4, co ułatwia komunikację z miastami Aglomeracji Śląskiej. W pobliżu biurowca znajdują się przystanki komunikacji miejskiej autobusowo-tramwajowej.

 

Centrum jest dobrym wyborem dla firm, które w swojej działalności potrzebują zarówno podziału na pokoje, jak również powierzchni open space. Oprócz powierzchni biurowych w ofercie wynajmu znajdą Państwo również lokale usługowo-handlowe, z witrynami, znajdujące się na poziomie zero. Ponad to w części parterowej mamy na terenie
biurowca całodobową recepcję ze stanowiskiem dozoru i monitoringu.Na terenie Centrum znajduje się również parking.

 

Więcej o naszych nieruchomościach na terenie NOWEGO BAILDONU możecie Państwo znaleźć na poniższych stronach internetowych.

CHORZOWSKA 108
BRACKA PARK
RAWA OFFICE
BAILDONA 66

Wszystkich zainteresowanych wynajmem powierzchni biurowych zapraszamy do kontaktu z Działem Nieruchomości.

One thought on “CHORZOWSKA 108 – Biura na terenie Nowego Baildonu

  1. Pingback: Centra Usługowe przy ulicy ŻELAZNEJ – NOWY BAILDON |