Wolne powierzchnie biurowe w centrum Katowic, blisko Rynku – Mickiewicza 15

1 komentarz

Do wynajęcia powierzchnie biurowe usytuowane w ścisłym centrum miasta, w pobliżu Rynku, dworca PKP,  strefy gastronomiczno-handlowej na ul. Stawowej i 3-Maja, odnowionej galerii SUPERSAM.

Centrum_Biznesowe_mickiewicza15_widok_z_zewnątrz

[Na zdjęciu znajduje się budynek przy ul. Mickiewicza 15, widok od frontu. Budynek czteropiętrowy (na parterze witryny), utrzymany w kolorystyce piaskowca i szarości. Na wprost widać białe logo OPAL od frontu i z prawe strony. Na dole fotografii ulica]

Główną zaletą oferowanych przez nas pomieszczeń biurowych jest świetny dojazd – bliskość Drogowej Trasy Średnicowej DTŚ oraz autostrady A4, co jest szczególnie ważne w przypadku tych  z Państwa, którzy dojeżdżają do pracy z miast ościennych.

Oprócz pomieszczeń biurowych do dyspozycji najemców i gości pozostają sale szkoleniowe, konferencyjne, pomieszczenia socjalne, parking z wjazdem od ul. Sokolskiej. Obiekt w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych – na terenie budynku znajduje się podjazd oraz dwie windy.

Zainteresowanych ofertą wynajmu pomieszczeń biurowych w Centrum Biznesowym MICKIEWICZA 15 zapraszamy do kontaktu z Działem Nieruchomości

One thought on “Wolne powierzchnie biurowe w centrum Katowic, blisko Rynku – Mickiewicza 15

  1. Pingback: Katowice to nie tylko przemysł i węgiel, czyli dlaczego warto budować własną markę na Śląsku |