OPAL Maksimum

Jesteśmy właścicielem kilkudziesięciu atrakcyjnych nieruchomości na terenie Aglomeracji Śląskiej. W ofercie sprzedaży posiadamy dochodowe powierzchnie handlowe, biurowe, magazynowe, centra logistyczne, hotele, kamienice w centrach miast oraz tereny inwestycyjne i działki budowlane.
Zajmując się rewitalizacją budynków przywracamy im dawną świetność. Nadajemy obiektom funkcję użytkową wykorzystując nowe rozwiązania architektoniczne i technologiczne.
Jesteśmy liderem i ekspertem w fachowym doradztwie i kompleksowej obsłudze klienta w zakresie nieruchomości inwestycyjnych.

OPAL Maksimum to:

• Wiele  lat doświadczenia w realizacji inwestycji komercyjnych
• Lider śląskiej branży nieruchomości
• Właściciel kilkudziesięciu nieruchomości na całym Śląsku
• Aktualny partner biznesowy dla ponad 280 firm
• Właściciel nieruchomości w których pracuje 8 000 osób
• Pracodawca dla 1500 osób
• Znaczący inwestor w Aglomeracji Śląskiej

Za sprawą wdrażanych projektów inwestycyjnych, w których nowoczesność twórczo nawiązuje do tradycji – Aglomeracja Śląska kojarzona niegdyś z przemysłem ciężkim zmienia swój wizerunek.
Tworzymy przyszłość zatrudniając zespół kompetentnych i doświadczonych profesjonalistów, którzy codziennie służą radą i merytorycznym wsparciem. To między innymi specjaliści rynku nieruchomości, architekci i inżynierowie tworzą markę o nazwie OPAL Maksimum.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.